Szkoły Mundurowe

"Szczęście to coś, co przytrafia się, kiedy przygotowanie spotyka się z okazją." – Seneka

Moduł Wojskowy

Honor

Przygotujemy Cię do pracy w służbach wojskowych. Służba ta wymaga zdyscyplinowania, lojalności i poświęcenia. Jeśli zatem posiadasz poczucie odpowiedzialności, honoru, godności osobistej i pragniesz służyć Ojczyźnie – nasza szkoła jest dla Ciebie.
Oprócz podstawy programowej, wśród zajęć liceów o profilu wojskowym zapewnimy Ci również naukę skoków spadochronowych, nurkowanie, obozy przetrwania czy walkę wręcz, oparte na szkoleniach sił specjalnych.

Moduł Policyjny

Odpowiedzialność

Jeśli marzysz o walce z przestępczością, ściganiu osób poszukiwanych, o działaniach antyterrorystycznych, poszukiwaniu osób zaginionych, działalności antykryzysowej w przypadku katastrof i klęsk żywiołowych – nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzeba, by służyć w policji w jednostkach kryminalnych, prewencyjnych, bądź logistycznych.

Moduł Strażacki

Odwaga

Wyobrażasz sobie siebie w stroju strażaka? Jesteś odważny, posiadasz chęć niesienia pomocy poszkodowanym, masz świetny stan zdrowia i kondycję fizyczną? W naszej szkole nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś nabył umiejętności niezbędne w służbie w szeregach straży pożarnej.
Nauczysz się akcji związanych z gaszeniem pożarów, działań ratowniczych, likwidowania zagrożeń o charakterze chemicznym, radiologicznym, ewakuacji ludności z zagrożonego terenu, likwidacji zagrożenia wodnego i drogowego.

Szkolimy ludzi ambitnych…

``Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł.`` – Robert Kiyosaki

Ochrona granic, lasów...

Medyczni, górscy, wodni...

Walki wręcz, nurkowania, lotnictwa...

Szkoła Liderów

``Aby przebyć tysiąc mil, trzeba zrobić pierwszy krok.`` – Bruce Lee

Szkolimy liderów, osoby, które będą przygotowane do zarządzania jednostkami, grupami, dowodzeniem w służbach mundurowych. Mury naszej szkoły opuszczą osoby doskonale wykształcone pod względem wiedzy ogólnej, jak i w kierunkach profilowych. Dodatkowo stawiamy na doskonalenie umiejętności potrzebnych w codziennym życiu – naukę tańca, zasady savoir-vivre, zachowanie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, pracy w grupie, współdziałania.